Rahuleidjast

Tere, Armas kaasteeline!  Tore, et Sa siia jõudsid. Soovin, et Sa leiaks oma rahu ja rahulolu!

Kui inimene tahab  kogeda rahulolu, kohalolu ning armastust, peab ta tervendama ära enda elus, lapsepõlves ja osalt ka eelmistes eludes juhtunud hingelised traumad ja arengulised kinnijäämised. Kui eesmärk on nii vaimne kui füüsiline suurepärane tervis, siis on oluline need kunagised olukorrad üle vaadata.

Tuleb aru saada, et ükskõik kui kõrgele teadvuse tasandile inimese ülemised osad läbi mediteerimise ja teiste praktikate ka ei suudaks küündida, säilib alati vastutus enda madalamate osade ees. Maise kehastuse eesmärk ei pruugi olla kiiresti kõrgematesse dimensioonidesse lendamine, vaid hoopis õppimine ennast argielus hästi tundma. Ja selle võtmeks on oma psüühika ning alateadvuse varjatud aspektide läbitöötamine. Et saabuks kandev tasakaal nii vaimse kui maise vahel. 

Me võime usaldada Elu. Universumi armastus ning toetus inimeste vastu on püsiv, isegi kui me seda vahel näha ei suuda. Ja ilusaim kulgemine läbi selle müstilise ning arendavaid väljakutseid pakkuva kogemuse, on avatud südamega.

Miks vaimsed teemad? Sest mõnikord teeb kõiksus valikud inimese eest ära.

Blogilehel on kirjutatud kanaldatud tarkuseid kombineerituna iseenda maiste äratundmistega.