Sellele seansile registreerimine on selleks korraks lõppenud, imeilusat rännakut meile ning head uut aastat :)!

 

 

Hea kaasteeline! Olen saanud juhatuse, et koera aastasse üleminekul läbi viia tasakaalustav energiaseanss, mis hõlbustab osalejatel enda Kõrgema minaga parema ühenduse saavutamist. Kutsun ka Sind sellest osa saama. Seanss loob toetava energiaruumi ja võimaluse Sinu vaimenergia laskumiseks ja lõimumiseks Sinu füüsilise kehaga.  Läbi selle saab Sul tekkida parem kontakt oma Kõrgema minaga ning oma tuumolemusega. See on esimene samm enda suunas, mille astumine võib olla lahendus ka pikemat aega kestnud füüsiliste vaevuste, sõltuvuste ja painavate mõttemustrite kaotamiseks. Selle seansi läbiviimiseks on andnud energeetilise toe ning kaitse säravad peainglid Miikael ja Rafael.

(Kollase koera aasta algab 15. veebruaril kell 23.06 Maaelement toob endaga rahulikuma ja konstruktiivsema meeleolu kui kaks aastat valitsenud Tuli. Punane tulekukk aitas valgustada ja puhastada, nüüd on aeg lasta tolmul ja tuhal laskuda, toetada tallad tugevalt vastu maad ja hakata looma uut vundamenti oma sisemiste sügavate väärtuste kindlale pinnasele. Järgneva kahe aasta jooksul saame tunda Maa turvalist toetust. Paljud saavad ka parema kontakti meie koduplaneedi südame ja energiatega ning hakkavad nägema võimalusi ja viise, kuidas saaksime Maaga paremini koostööd teha ja siin jätkusuulikult elada.)

Kõrgema minaga suhtlemine avardab inimese teadvusvälja. Avardunud teadvusega on võimalik näha kõike natuke laiemast plaanist, läbi mille kogetavad ebakõlad ei tundu enam nii ulatuslikud ja lihtsam on säilitada oma eluasjades tasakaalu.

Inimene tunnetab tavateadvusega enamasti vaid oma füüsilist keha. Tunneb kui seal on midagi korrast ära, kas valu, pinge või muu vaevuse näol. Energeetilisest plaanist vaadatuna, on igasugune füüsiline ning emotsionaalne valu lihtsalt info, mis annab märku sisemisest tasakaalutustest.

Sinu Kõrgem mina on valinud Sinu tõelise tee selles kehastuses. Kui Sa oled sellelt rajalt ühiskonna, perekonna, pealesunnitud uskumuste või ego surve tõttu liialt kõrvale kaldunud, siis hakkad sa oma elus kohtuma järjest suuremate ebakõladega. See võib avalduda püsiva kurbuse, haiguse või muu soovimatu elukogemuse näol. Parem kontakt oma Kõrgema minaga aitab Sul selgemini kuulata oma sisehäält ja julgemini toimetada oma südame juhatuse järgi. Sinu Kõrgem mina mäletab sinu algset minapilti. Oma tegeliku minapildi järgi toimides hakkab Sinu elu õnnestuma. Kontakt enda tuumolemusega aitab näha Olemise sfääri ja oma loomuomasele keskmele toetumine laseb toimida elus palju tasakaalukamalt ning asju vabamalt võtta.

Seekordne seanss on aktiivne: Neljapäevast, 15.02.18 kella 22.30-st kuni reedel 16.02.18 kella 12.00.-ni. päeval. Selles ajaaknas võid valida endale sobiva aja, (seansi kestvus on 45 minutit) millal on Sinu jaoks parim seanssi vastu võtta.

Seansil osalemine toimub sisetundest lähtuvalt. Kui tunned kutset ja soovi osaleda, siis see ongi piisav märk.

Seansile registreerimine:  

Peale annetusliku tasakaalupanuse tegemist saada e-mail osalemisooviga: taavikolk@hotmail.com

Kirja sisu: “Soovin osaleda 15.02.18 seansil, pangaülekanne tehtud!”

Mõne aja pärast saad minult vastuse, milles on seansi vastuvõtmiseks vajalikud juhised.

Seansi vastuvõtmise ajal heida pikali, sulge silmad, hinga sügavalt ja püüa, nii hästi kui oskad lõdvestuda. Arvutiga ühenduses ei ole vaja olla. Taustaks võib kuulata varem välja valitud rahulikku muusikat.

Seansile järgneval perioodil joo palju puhast vett.

Energiavahetus/ tasu seansi eest on annetuslik, igaüks lähtub summat valides oma südamest ja tunnetusest.

Kõik, mis sa hea tundega välja annad, saab Sulle peagi suurema külluse näol tagasi tulla.

Swedbank

EE982200221005158105
Taavi Kolk

Selgitus: Külluse loomine

Kui soovid saavutada paremat kontakti iseendaga, siis oled südamest oodatud osalema.

Imelist Olemist,
Taavi

Eelnevatel seanssidel osalenud inimeste tagasiside:

“Tere!
Selline seanss oli minu jaoks uudne kogemus. Seansi algul tundus, et kõik ebameeldiv(või vähemalt osa sellest) lendas(hõljus) vaikselt kuskile üles.
Terve seansi ajal oli väga rahulik olemine, kõik oli rahustav.”

“Neljapäevane seanss oli minu jaoks teistkordne võimalus sedalaadi kogemust kogeda, aga sel korral oli tunne täiesti teistsugune. Kõigepealt läksid käed hästi kuumaks, siis jalad. See kestis kuni hommikuni, sest öösel polnud tekki vajagi, nii palav oli. Selline mõnus ja kaisutav soojus 🙂
Ja seansi käigus kogetu-nähtu oli täiesti uus. Energia oli väga tuntavalt liikvel! Selliseid mustreid ja värve pole ma enne kusagil näinud. Valgusrõngad muudkui tulid ja lasin need täielikult endasse. Lisaks nägin pilte, ma ei tea, kas enda eelmistest eludest või mõnest parraleelmaailmast, aga erinevad inimesed käisid seal läbi. Mõni pilt oli ikka väga kaunis ja on eriti selgesti meeles.
See, mis minuga nüüd toimub, on natuke veider – pea nagu käiks ringi, aga samas nagu ei käi ka. Julgus öelda seda, mida ma mõtlen ja tahan on kasvanud. Väljendada ennast ja oma südamesoove on nüüd esmatähtsad.”

“Tere!
Tahtsin tänada. Olen palju nutnud, värisenud ja higistanud, vihanud ja naernud. Pidevalt suu kuivab ja on jänu. Avastan uusi uksi kust siseneda. Ma tänan veelkord!”

“Tere, Esmalt suured-suured tänud. Minul tuli kohe seansi alguses silmade ette lillat värvi valgus, mis muutus järjest eredamaks ja ilusamaks. Ja kuni siiani, nagu silmad sulen, olen lilla valguse sees. Ka täiesti pimedas toas. Energiate liikumine hakkas juba 2 päeva enne seanssi, igas kehaosas käib mingi pöörlemine, eriti jalgades, olen nagu voolu all. Enesetunne on rahulik ja rõõmus. Tänud veelkord”

“Olin rahulik, üsna alguses käisid valuhood läbi haigetest kohtadest, minul ju selg, jalg lõigutud, jäin ju magama ärgates kell oli siis natuke 23- st läbi oli selline kerge ja puhanud tunne .”

“Olen väga tänulik, et mul oli võimalus osaleda sellel imelisel seansil!
Seansi alguses ma heitsin pikali, lõdvestusin ning ütlesin taotlused. Mingi aja pärast ma olin magama jäänud, kuid ärkasin viis minutit enne seansi lõppu üles. Siis tundsin endas sellist kerget segaduse tunnet. Tänasin ja jäin uuesti magama.
Hommikul valdas mind imeline kergusetunne, nagu oleksin vabanenud mingist sisemisest halvast ja raskest koormast. Tunnen, et olen enesekindlam ja vabam oma sisemistest hirmudest. Isegi, kui kõik ei ole läinud nii, nagu olin soovinud, siis suudan seda võtta kui õppetundi ning ei jää sellesse kinni ega põdema. See on selline teistmoodi tunne nagu ma oleksin seest poolt puhtam ja heledam.”

Advertisements