Sildid

,

Seitsme täherist

Armas lugeja, käesolevas postituses on mul rõõm jagada sinuga ühte märki. See sümbol anti siia maailma hiljuti, et kõikide tee enesearengus ja eneseni jõudmises võiks olla toetatum ja lihtsam. Märk on selline, nagu kõrvaloleval illustratsioonil tähistaevale joonistatuna näha võib.

Sümboli nimetus on: Seitsme Täherist või Seitsme Ristimärk.

Märgi loomine (kutsumine) on lihtne: Enda ette õhku tuleb joonistada üksteise järele kolm seitset ja need alt keskelt ühise joonega ühendada. Märki võib joonistada, kas nimetissõrmega, või mitme sõrmega koos. Alumine kriips on see, mis aktiveerib sümboli ja seda on vaja tõmmata teatava väega. 

Kuid alati pole võimalik märki käega joonistada, näiteks avalikus kohas võib see näida pisut veider. Selleks on hea õppida joonistama märki enda ette õhku silmadega või veel parem, lihtsalt tajuga. Siis on võimalik luua märk ka kõikide teiste inimeste jaoks kellega kokku tuleb puutuda ja kelle energias tundub olevat vaja midagi harmoniseerida.

Samuti saab märki luua lausudes:” Seitse- seitse- seitse.” Siis tasub lihtsalt silmas pidada, et märk ikka ilmuks sinu teadvusruumi.

Kui sinu südames on vähegi usku, lootust ning armastust, siis see märk ka töötab!

Märgi värvus: Sinikuldne. 

777 aitab tõrjuda deemoneid ja teisi vaimolenditena kogetavaid energiaid.

777 aitab sul kergemini pääseda ühisteadvusel lasuvast hirmukoormast.

777 aitab sul kergemini pääseda nii sinu kui sinu suguvõsa karmakoormast.

777 saab sind aidata sinu vabanemistes. Luues märgi enda energiavälja asub see lahustama sinu hetkel aktiivset emotsiooni või minevikust lähtuvaid enerigiaid ning blokeeringuid. Märgil on samuti vägi aidata kaotada ebakõlalisi ja miinuspoole energiaid sind ümbritsevast keskkonnast. Alati kui tunned (uude) paika või keskkonda minnes, et seal on raske energia, õhk on paks või miski nagu rõhuks, ründaks, siis võib märgi endale appi kutsuda.

777 on uueksloomise märk. Aitab suhelda inglitega.

777 lõikab läbi kõik negatiivsed energiasidemed, mis sind hetkel koormavad või mõjutavad ja aitab sul tõusta vaid iseenda energiasse.

777 on vägi inimkonnale silmiletõmmatud duaalsuse kardinat kergitada. 

Seitsme Täheristi jõud tuleneb:

Seitsmesaja seitsmekümne seitsme Kaitseingli leegionilt.

Seitsmekümne seitsme kordsest andestamisest oma vaenlasele.

7+7+7 kätkeb endas kahtekümmet ühte (hea) tahte kiirt.

777 kätkeb endas 7 peaingli väge ja kõrgemaid kvaliteete. Peainglid Miikael, Gaabriel, Rafael, Zadkiel, Uriel, Samuel, Jofiel annavad sulle käe ja avavad sinu toeks oma väe.

Toogu see märk kõikidele Valgust, tuge ning väge.