Sildid

Armas teekaaslane, jagan sinuga ühte võimsat andestamistehnikat, mille kunagi õpetas mulle üks hea ja tark sõber. See aitab täielikult lahti lasta vanast ja teha sügavuti rahu iseenda ning teistega. Kuna kogetav väline maailm on vaid projektsioon sisemaailmast, siis on tarvis alati ja eelkõige andestada endale:

“Ma kahetsen……….,iseendas”
“Ma andestan ………,iseendas”
“Ma armastan ………,iseendas”
“Ma tänan ……………,iseendas”
“Ma annan…………….üle Loojale”
“Ma olen avatud imedele!”

Punktide asemele võid panna mõttes mida iganes, millest soovid vabaneda. Ütle neid lauseid aeglaselt, ükshaaval ja oota kuni energia muutub. Ja katsu igat tunnet: kahetsust, andestamist, armastust ja tänulikkust ka tunda.

Käesolevat andestamisprotsessi läbides saad kogeda, et sa pole kunagi üksi, vaid oled alati hoitud, kaitstud ja armastatud. Seda tehnikat õigesti kasutades saab vabastada kõikvõimalikud sisemised pinged ja anda vabaks kogu välise. Läbi sügava andestamise, saad sa õppida armastama endas kõike. Ja armastus ongi tihtipeale ainuke lahendus.

Seda tehnikat võib kasutada nii, et mõtled, öeldes eelnevaid lauseid häirivatele tunnetele, mõtetele, inimestele ja mälestustele, millest sooviksid vabaneda. Kindlale inimesele andestamise vorm: “Ma kahetsen seda, kuidas (inimese nimi) asjalood on olnud, iseendas” …

Eriti sügavalt puhastab mälupanka ja karmataskuid see, kui teha kogu eelnev andestamise protsess läbi järgmiste sõnaühenditega:
…kõiki endast üleastumisi…
…kõiki enesesüüdistamisi…
…kõiki oma antud hinnanguid…
…kogu viha, mida ma olen endas kandnud….
…kogu kurbust, mida ma olen endas kandnud….
…kõiki vihkamisi, mida ma olen endas kandnud….
…kõiki solvumisi, mida ma olen endas kandnud….
…kõiki tarbetuid isiklikultvõtmisi…
…kogu enesehaletsust….
…kogu mõistmatust…
…kõiki olnud konfliktseid energiaid….
…Jne…

Rahu ja valgust! Head kasutamist!

Taavi Kolk