Sildid

, ,

mantra-omIga õigel hetkel öeldud “jah” toob sind õnnele lähemale. Iga valel hetkel öeldud “ei” viib sind õnnest kaugemale. Ei on negatiivne, jah on positiivne. Et õppida mõtlema positiivselt, tuleb püüda elu jaatada. Positiivseteks muutusteks on vaja lahti lasta sellest, mis sind enam ei teeni. Öeldes jah kõigele uuele, saab vana ja kulunu asemele tulla see, mis teeb tõeliselt õnnelikuks.

Universumi, lõpliku tõelisust kirjeldab silp Aum. Om on puhas jaatus. On olemas selline vaimne seadus nagu vastupanuseadus: Universum ei tunnista ega kuule eitust. Sa saad selleks, mille vastu võitled. See raskus, millele osutad vastupanu, jääb sinu ellu püsima, röövides sinult eluenergiat.

Ei ole vaja tõrjuda ebaõnne ja vaesust. Selle asemel keskendu edu ja külluse ligitõmbamisele. Suuna oma tähelepanu positiivsetele asjadele ning loobu võitlemast negatiivse vastu. Kontrolli lõdvenemine võimaldab energial taas vabalt voolata.

Kõigest sellisest, millega oled enda sees kimpu jäänud, on võimalik vabaneda. Endale tuleb selle eest, et see sinu elus on andestada ja püüda õppida seda eneses armastama. Teine võimalus on see hetkel endast lihtsalt mööda lasta, öeldes endale: “see läheb mööda…” Siis saabub suurem vabadus ja sinu energiad võivad antud teema suhtes neutraalseks muutuda. Muster, mis muidu tekitas reaktsiooni ja tõstis üles emotsiooni muutub lihtsalt selle teadvustamiseks.

Ise mäletan selgelt perioodi, kui läksin oma hirmudest muutuste ees läbi ja otsustasin kõigest mittetoimivast lahti lasta. Hakkasin kõikidele väljapakutud ideedele ja plaanidele “jaa” ütlema. Arutlemata, kas selleks jätkub vahendeid ja energiat. Taipasin, et otsus ise on see mis loeb. Juba jah ütlemine vabastab enamuse uskumusi, mis ei lase soovidel manifesteeruda.  Leidsin jooksvalt võimalused, et kõike pakutavat täielikult protsessi nautides vastu võtta.

Kiiresti tekkis elu ja universumi vastu usaldus. Usalduse saabudes hakkasid juhtuma imelised kohtumised ja mu ellu saabus tõeline maagia ning rõõm. Jälgides teadlikult minuga toimuvat ja lastes elu voolavamaks, selgus huvitav tõsiasi, et kohati teab Universum kõige paremini, mis on mulle parim. Ja kui positiivsete kogemuste voog on inimese kord juba tugevalt oma laine harjale tõstnud, rõõmuseisund on juba püsivam, siis võib olla tuleb aeg, et hakata ennast vaikselt ka sügavuti puhastama. Ehk siis, ehitatud rõõmsa ja tõelist rahulolu pakkuva elu platvorm annab jõu, et juba teadlikumalt kohtuda enda madalamate osadega- enda alateadvuse ja varjuga.